Výrobca: Liptavia
Kód produktu: 8586021410254
Dostupnosť: Skladom
12.89€

Prírodný odličovací olej Liptavia - dotyk vánku

Nemastné oleje z neporušenej Liptovskej prírody zaručujú dokonalý čistiaci a vyživovací účinok.


  • Olej zabraňuje tvorbe vrások a účinne ich vyhladzuje.  Iba po správnom vyčistení, môžeme pokračovať v jej ďalšom ošetrovaní (krémom, maskou, peelingom...).

Hydrofilný odličovací olej z radu Dotyk vánku je vhodný na každodenné ošetrenie. Ideálny je na mladú pleť, ktorú šetrne zbaví make-upu, vyživí ju a zhydratuje.

Trendom v starostlivosti o pleť sa stávajú odličovacie oleje, ktoré nielen účinne odstránia make-up, ale pleť zároveň vyživia.  Olej je zložený, ako inak, zo zmesi vzácnych olejov:

  • Hroznový olej: sme do oleja vybrali pre jeho schopnosť pleť zhydratovať a chrániť jej póry pred zanesením. Prirodzene tiež bojuje proti starnutiu pleti. Rýchlo si ho obľúbi akýkoľvek typ pleti, aj citlivá.
  • Marhuľový olej:  radí sa medzi nevysychavé a nedráždivé. V našom odličovači si našiel miesto pre svoje zvláčňujúce, výživné a regeneračné účinky a ľahučkú konzistenciu. Vďačíme mu za to, že našej pleti dodá vitamíny A, B17, E a esenciálne mastné kyseliny. 
  • Slnečnicový olej: obsahuje vysoké množstvo vitamínu E, ktorý sa považuje za najdôležitejší pre zachovanie krásnej pleti. V pokožke pomáha zadržiavať potrebnú vlhkosť a zvyšuje v nej produkciu kolagénu, ktorý je nevyhnutný pre zachovanie jej pružnosti.
  • Kokosový olej:  skvele sa vstrebáva a preniká hlboko do pokožky, kde pôsobí vyživujúco a hydratačne. Povrch pleti upokojuje a regeneruje.
Účinnosť olejov dopĺňajú výťažky z brezy a rozmarínu: výťažky účinne bojujú proti vráskam. Sú tiež veľmi účinné pri odstraňovaní aj tých najodolnejších make-upoch.


Kombinácia týchto prírodných olejov nám pleť vyživí a hydratuje. Nech sa páči, vyskúšajte! 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie