Výrobca: Lavera
Kód produktu: 106247
Dostupnosť: Vypredané
8.49€

Telové mlieko BIO levanduľa a BIO aloe vera


  • Telové mlieko sa ľahko vstrebáva. Ošetrujúci BIO mandľový olej a BIO bambucké maslo spolu s vitamínmi vyživujú a revitalizujú pleťové bunky . Pokožka sa zvláčni, zjemní a rozžiari.
  • Harmonizujúca vôňa levanduľových kvetov Vás príjemne uvoľní a naladí . Kľúčové ingrediencie použité v prípravkoch Body SPA BIO Levanduľa - BIO Aloe vera BIO Levanduľa - výťažky, olej : Levanduľový olej je jedným z mála esenciálnych olejov , ktoré možno na pokožku aplikovať priamo a v nezriedenej forme.
  • Dá sa použiť tisíci spôsobmi, je antiseptický, protizápalový a uľavuje od bolesti. Navyše pôsobí proti kŕčom, posilňuje nervy a zjemňuje pleť. Levanduľová vôňa odpudzuje hmyz, utišuje poštípanie a podráždenú pokožku. Vysoký obsah modrého farbiva ( anthocyan ) chráni pokožku pred pôsobením voľných radikálov. Jeho nežná, kvetinová vôňa má zjemňujúci účinok a posilňuje nervy.
  • Najpriaznivejšie klimatické podmienky pre pestovanie levandule sú vo Francúzsku , v oblasti Provence . Ročne sa na celom svete vyrobí približne 75.000 - 150.000 kg levanduľového oleja. BIO Aloe vera - výťažky, olej : Ľalia púšte, ako býva aloe vera tiež nazývaná, ukrýva vo svojich mäsitých listoch cez 300 látok dôležitých pre človeka.
  • Šťava z dužiny listov je extrémne citlivá na kyslík a musí sa spracovať v priebehu niekoľkých málo hodín. Extrahovaním listov v geneticky neupravované sójovom oleji sa získava najjemnejší olej. Vďaka vysokému obsahu vitamínov, aminokyselín, minerálov a kyseliny salicylovej má aloe vera hydratujúce, hojivé a zjemňujúce účinky.
Krajina pôvodu: Nemecko

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie