Výrobca: Lavera
Kód produktu: 110424
Dostupnosť: Vypredané
5.89€

Šampón Volume & Strength 250 ml

  • Šampón je určený pre jemné vlasy bez života, ktorým dodáva väčší objem. Posilňuje štruktúru vlasu po celej jeho dĺžke, zaistí účesu vzdušnosť, ľahkosť a zabraňuje jeho rýchlemu spľasnutie.
  • Posilňujúci zloženie šampónu s Bio quinoou a Bio bambusom dodáva vlasom bez života extra objem a zosilnie je, bez toho aby ich zbytočne zaťažoval. Hlavné aktívna zložka: Bio quinoa: Quinoa čiže mrlík čílsky patrí medzi najstaršie plodiny na svete, je to približne 5000 tisíc rokov stará rastlina. účinky • má vysoký obsah bielkovín, esenciálnych mastných aminokyselín 
  • vďaka bohatému obsahu živín, vitamínov a minerálov celkovo priaznivo ovplyvňuje kvalitu vlasov, napomáha ich rastu a spomaľuje ich starnutie Bio bambus V tradičnej čínskej medicíne sa bambus používa po stáročia, pretože obsahuje kremík, ktorý sa nachádza v kostiach, koži a spojivových tkanivách.
  • Naviac tiež obsahuje mnoho zdraviu prospešných látok ako sú fruktóza, bielkoviny, cenné aminokyseliny, ovocné kyseliny (kyselina šťaveľová) , minerály (vrátane draslíka, vápnika, železa, fosforu a kremíka) a vitamíny (vitamíny B1 a B2, vitamín C, karotenoidy).
Bambus je vo vlasovej starostlivosti veľmi užitočný, pretože zdravé vlasy začínajú u zdravej pokožky. účinky • kremík v bambusu, ktorý sa tiež nazýva kyselina kremičitá, podporuje rast vlasov a vlasy posilňujú
Použitie: Jemne vmasírujte do mokrých vlasov a potom dobre opláchnite. Najlepšie výsledky dosiahnete kombináciou s lavera Kondicionér Volume & Strength.
Krajina pôvodu: Nemecko

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie