Výrobca: Lavera
Kód produktu: 106628
Dostupnosť: Vypredané
8.49€

lavera Riasenka extra čierna Deep Darkness 13ml

  • Pre riasy čiernejšie ako čierna. Riasenka obsahuje minerálne farebné pigmenty, vďaka ktorým riasy získajú mysticky čiernu farbu. Špeciálne tvarovaná kefka riasy natočí a dodá im nekonečný objem, bez toho aby ich zlepila. Použitie: Kefku riasenky držte v horizontálnej polohe.
  • Nanášať začnite pri korienkoch rias a jemne pohybujte kefkou riasenky dopredu a dozadu a zároveň smerom hore po celej dĺžke rias až k ich koncom. V prípade nutnosti postup zopakujte.
  • TIP: pre výraznejšie natočenie rias použite pred  aplikovaním maskary kliešte na riasy Pre fascinujúci pohľad Zvodné farebné odtiene pre ľahké zdôraznenie aj výrazné líčenie. Nový rad lavera Trend sensitiv premení váš pohľad v úchvatné umelecké dielo.
  • Nájdete tu všetko, čo potrebujete pre prípravnú aj konečnú starostlivosť o oči: od očných tieňov až po jemný odličovač make-upu. Široká škála farebných odtieňov bola inšpirovaná prírodou! Šetrné 100% prírodné nedráždivé zloženie je vhodné aj pre osoby s veľmi citlivou pleťou. Všetky prípravky na oči takisto prešli oftalmologickými testami.
Krajina pôvodu : Nemecko

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie