Výrobca: Lavera
Kód produktu: 112807
Dostupnosť: Vypredané
11.49€

Dokonalá kombinácia vysoko pigmentovaných farieb a ľahkej, púdrovej textúry.

  • Minerálne očné tiene Glorious okamžite poskytujú intenzívny a rovnomerný povrch. Ľahký púder sa veľmi ľahko nanáša ako prstami, tak štetcom a možno ho podľa potreby zintenzívniť.
  • Jemné minerálne pigmenty krásne splynú s Vašimi viečkami a Vaše oči skutočne rozžiaria. Štyri farby v palete očných tieňov poskytujú vzrušujúce spektrum od brilantného ligotu po jemné matné tóny. 
  • Vhodné pre užívateľov kontaktných šošoviek. Vysoko pigmentované farby s jemnou textúrou S minerálnymi pigmentami, Bio jojobovým olejom a vitamínom E Vegánske, bez silikónov, minerálnych olejov, mikroplastov
Dermatologicky testované Vyrobené v Nemecku

Použitie: Pomocou končeku prstov, aplikátora, alebo štetca aplikujte na očné viečka. Ošetrujúce ingrediencie:   Bio Jojobový olej je univerzálnym pomocníkom v starostlivosti o telo.

Svojou štruktúrou sa podobá prirodzenému ľudskému mazu, preto je vhodný k starostlivosti o všetky typy pokožky. Vďaka vysokému obsahu vitamínu E prispieva k ochrane kožných buniek a ich regenerácii. Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:    Vegan, čo znamená, že neobsahuje živočíšne suroviny a nebol testovaný na zvieratách. NATRUE, ktorý garantuje, že pri výrobe boli použité len látky prírodného pôvodu či v bio kvalite.

Krajina pôvodu: EÚ

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie