Výrobca: Lavera
Kód produktu: 112806
Dostupnosť: Vypredané
11.49€

Dokonalá kombinácia vysoko pigmentovaných farieb a ľahkej, púdrovej textúry.
  • Minerálne očné tiene Glorious okamžite poskytujú intenzívny a rovnomerný povrch. Ľahký púder sa veľmi ľahko nanáša ako prstami, tak štetcom a možno ho podľa potreby zintenzívniť. , krásne splynú s Vašimi viečkami a Vaše oči skutočne rozžiaria.
  • Štyri farby v palete očných tieňov poskytujú vzrušujúce spektrum od brilantného ligotu po jemné matné tóny.  Vhodné pre užívateľov kontaktných šošoviek. Vysoko pigmentované farby s jemnou textúrou S minerálnymi pigmentami,
  • Bio jojobovým olejom a vitamínom E Vegánske, bez silikónov, minerálnych olejov, mikroplastov Dermatologicky testované Ošetrujúce ingrediencie:   Bio slnečnicový olej je veľmi bohatým zdrojom vitamínu E.
  • Výborne pokožku vyživuje, zvláčňuje a pôsobí proti starnutiu. Bio Jojobový olej je univerzálnym pomocníkom v starostlivosti o telo. Svojou štruktúrou sa podobá prirodzenému ľudskému mazu, preto je vhodný k starostlivosti o všetky typy pokožky.
  • Vďaka vysokému obsahu vitamínu E prispieva k ochrane kožných buniek a ich regenerácii.
Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty:    Vegan, čo znamená, že neobsahuje živočíšne suroviny a nebol testovaný na zvieratách. NATRUE, ktorý garantuje, že pri výrobe boli použité len látky prírodného pôvodu či v bio kvalite.
Krajina pôvodu: Nemecko

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie