Výrobca: Lavera
Kód produktu: 106536
Dostupnosť: Vypredané
8.99€

Lavera 3v1 očista, peeling a maska ​​125ml  

  • Tento multifunkčný prípravok 3 v 1 účinne bojuje proti pleťovým nezrovnalostiam. Výťažok z mäty a kremičitý íl čistia pleť do hĺbky, regulujú produkciu mazu a zabraňujú tak vzniku ďalších nedokonalostí. Prírodná kyselina salicylová, získaná z vŕbovej kôry, aktívne bojuje proti červeným pupienkom a pleť tak ostáva krásne vyčistená.
  • Kľúčové ingrediencie: Výťažok z Bio máty- má zjemňujúci a čistiaci účinok. Minerálny íl- zjemňuje póry a odstraňuje nadbytočný maz. Kyselina salicylová - má vynikajúce hojivé účinky, čistí póry, odstraňuje zápal, a pomáha predchádzať opätovného vzniku zápalových prejavov.
Použitie: Ako čistiaci prípravok - aplikujte denne ráno a večer na navlhčenú pleť a opláchnite teplou vodou. Ako peeling - jemne vmasírujte krúživými pohybmi do navlhčenej pleti, potom opláchnite vlažnou vodou, robte ráno a večer

Ako maska ​​- pre hlboký čistiaci efekt použite na navlhčenú pleť a nechajte 3-5 minút pôsobiť. Opakujte niekoľkokrát týždenne. Vyhnite sa kontaktu s očami a perami. Po tomto ošetrení pleti môžete aplikovať make-up alebo hydratačný krém, ako ste zvyknutí .

Krajina pôvodu: Nemecko 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie