Výrobca: Lavera
Kód produktu: 106955
Dostupnosť: Vypredané
13.69€

Energetizujúci nočný krém 50ml

  • Životné tempo sa neustále zrýchľuje, nároky zvyšujú. Žena musí vyzerať mladá a svieža bez ohľadu na vek alebo náročný každodenný kolotoč: úspešne zvládnuť deti, domácnosť aj kariéru môže byť pekne vyčerpávajúce.
  • Najviac zo spôsobu života na vás prezradí tvár - stres, pracovné vypätie, únava, starosti, prostredie, v ktorom sa pohybujete - to všetko sa najskôr začne zrkadliť v tvári. Unavenému telu doprajete voňavý kúpeľ, hladnému žalúdku zdravé jedlo, ako ale zregenerovať vyčerpanú pleť? Odpoveďou je Energetizujúci nočný krém Lavera. Prináša nielen okamžitý efekt, ale hlavne sústavnú, dlhodobú starostlivosť, ktorá sa zúročuje aj s postupom času. Pochopiteľne bez chémie a v kvalite bio a vegan.
  • Lavera - Prírodná kozmetika, ktoré môžete veriť. certifikované Natrue Nie je krém ako krém? Patríte k tým ženám, ktoré sa dvakrát denne jednoducho "niečím" natrú? Potom dávajte dobrý pozor, pretože takáto starostlivosť rozhodne nestačí. Pokožka totiž funguje v dvoch módoch - inak cez deň a inak v noci.
  • Pre každý tento mód je potrebný iný typ starostlivosti. Počas dňa pleť funguje podobne ako ochranný štít, ktorý nás chráni pred stresujúcimi vplyvmi vonkajšieho prostredia (UV žiarenie, pracovné vypätie, výkyvy počasia, atď.). Potrebuje hlavne ochranu a hydratáciu. Nemá čas ani kapacitu zaoberať sa obnovou a regeneráciou. Naproti tomu v noci, počas spánku kedy organizmus odpočíva, sa tiež v pleti spustia prirodzené regeneračné procesy. Vtedy je pleť "otvorená" a ľahko prístupná aktívnym zložkám obsiahnutým v nočnom kréme. Sú to najmä antioxidanty, ktoré kompenzujú poškodenie buniek spôsobené vplyvmi prostredia.
  • Pleť tiež doplňuje zásoby hydratácie a načerpá energiu na ďalší deň.   Elixír mladosti - Energetizujúce nočný krém Lavera Priemerný nočný spánok trvá 7-8 hodín. Nenechajte túto pomerne dlhú dobu len tak utiecť bez úžitku a pomôžte svojej pleti aktívne regenerovať.
  • Nočný krém Lavera pleť zabalí do hojivej masky plnej aktívnych regenerujúcich ingrediencií. Na rozdiel od tradičných nočných krémov má vyšší obsah hydratujúcich zložiek ako oleja. Vďaka tomu nezanecháva na pokožke mastný film, takže ráno nebudete mať pleť ako "knedlík".
Má unikátnu textúru: V dóze vyzerá krém hutný ako pleťová maska, nanesením na pokožku sa premení v ľahko roztierateľný, ľahký hydratačný krém. 5 účinkov v 1: Podporuje regeneráciu buniek. Revitalizuje pleť. Odstraňuje známky únavy. Poskytuje intenzívnu hydratáciu. Zjemňuje pleť. Aktívny komplex revitalizačných látok, ktorý pleť rozžiari do krásy. Hydratacia: kyselina hyalurónová a lecitín udržujú pleť vláčnu a pružnú. Štruktúra pleti: hodnotné bio oleje (napr. Mandľový a olivový) pleť vyhladzujú a zjemňujú a rozžiari ju zdravím a krásou. Anti-ageing pôsobenie: biohroznové výťažky a vitamín E  svojim antioxidačným pôsobením spomaľujú proces starnutia. Pre mladistvú pleť.

Krajina pôvodu : Nemecko

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie