Výrobca: Lavera
Kód produktu: 111068
Dostupnosť: Vypredané
7.49€

Guľôčkový dezodorant lavera Vám poskytne pocit sviežosti až 48 hodín. Obsiahnuté prírodné minerály redukujú potenie a jeho nežiaduce prejavy. Šetrné zloženie neobsahuje alumíniové soli a stará sa o citlivú pokožku v podpazuší.

  • Výťažky z Bio Limetky aj Bio Verbeny stimulujú obnovu kožných buniek v citlivej oblasti podpazušia a prevoňajú Váš deň osviežujúcou vôňou s citrusovými tónmi, ktorá Vás nabije energiou.

Obal je z 96 % vyrobený z recyklovaného materiálu, zatiaľ čo receptúra deodorantu je 100% organická a neznečisťuje odpadové vody. Účinné látky: Výťažky z Bio Limetky Vám vďaka svojej aromatickej vôni behom chvíľky zaistia dobrú náladu.

  • Obsahujú veľké množstvo vitamínu C, B a minerálov. Na pokožku majú vďaka vysokému obsahu účinných flavonoidov antioxidačné účinky. Bio Verbena je známa pre svoju sviežu vôňu.
  • Výťažky z listov majú stimulujúce a tonizačné účinky. Verbena obsahuje mnoho cenných zložiek ako je verbenalin, éterické oleje, triesloviny a kyselinu kremičitú.  Triethylester kyseliny citrónovej je prírodná zlúčenina, ktorý zabraňuje rozkladu baktérií obsiahnutých v pote.

Tým minimalizuje tvorbu nežiaduceho zápachu. Má tiež vysoké antioxidačné účinky. Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty: VEGAN • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu. NATRUE •

Svetovo uznávaný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že pri výrobe boli použité len látky prírodného pôvodu či v bio kvalite. Organic • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej výroby.

Krajina pôvodu: EÚ

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie