Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 003
Dostupnosť: Skladom
3.99€

Nechtíkový bylinný olej Nechtík lekársky (Calendula Officinalis) je jednoročná bylinka pôvodom zo Stredozemia. Jedná sa o bylinku, ktorá svojimi vlastnosťami prekvapuje do dnešnej doby.

  • Najviac aktívnych látok obsahujú okvetné lístky, a práve z nich získavame 100% nechtíkový olej. Nechtíkový olej doporučujeme používať ku zvláčnenie pokožky, na tlmenie svrbenia a na zvláčnenie zacelených vonkajších kožných jaziev. Nechtík lekársky sa tradične používa pri drobných spáleninách a na regeneráciu pri hojení a obmedzenia zápalovosť.

Návod na použitie: jemne potierajte niekoľkokrát denne. Pre zvýšenie účinku je vhodné nechtík kombinovať s rakytníkovým olejom, alebo ľubovníkovým olejom. na spáleniny na čerstvé aj staršie jazvy hojí a regeneruje na rôzne formy ekzémov bez obmedzenia veku jednoduchá a praktická aplikácia bez predpisu Nežiaduce účinky: nie sú známe prípady predávkovania ani akýchkoľvek nepriaznivých účinkov.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prpravky. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie