Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 015
Dostupnosť: Skladom
7.69€

Kupeľový a telový olej - Levanduľa a medovka v mandlovom oleji Bez konzervačních látok

  • Telový a kupeľový olej s vysokým obsahom levandule a medovky. Tradične sa aróma levandule a medovky úspešne využíva na úľavu pri bolestiach hlavy, nespavosti a stresu. V tradičnej čínskej medicíne sa používa pri prejavoch nepokoja, depresiách a úzkostných stavoch. Kožu olej regeneruje, vyživuje a revitalizuje. Ochráni pokožku pred nežiadúcimi účinkami chlóru a následne je koža dokonale vyživená.

Použitie: olej je vhodný pre každý typ pleti. Aplikujte dostatočné množstvo priamo na pokožku, alebo približne 5 ml do kúpeľa.

Olej je vhodný na relaxačnú, športovú ale aj aromaterapeutickú masáž. Receptúra neobsahuje látky so zvýšenou penivosťou, preto je možné olej použiť aj do vírivých vaní.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku. Chráňte pred mrazom! Prípadná usadenina nie je na prekážku kvality prípravku. Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra. Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie