Výrobca: Lavera
Kód produktu: 111069
Dostupnosť: Vypredané
7.49€

Guľôčkový dezodorant lavera Vám poskytne pocit sviežosti až 48 hodín.

Obsiahnuté prírodné minerály redukujú potenie a jeho nežiaduce prejavy.

Šetrné zloženie bez alumíniových solí sa vďaka obsahu upokojujúceho Bio Ovsa a Bio Aloe Vera stará o citlivú pokožku podpazušia. Dezodorant má veľmi jemnú vôňu, takže je ľahko kombinovateľný s akýmkoľvek parfémom. Obal je z 96 % vyrobený z recyklovaného materiálu, receptúra deodorantu je 100% organická a neznečisťuje odpadové vody.  Účinné látky: Bio Ovos je bohatý na bielkoviny, minerály a vitamíny skupiny B a E. V prírodnej kozmetike sa využíva k lokálnemu ošetreniu ekzémov a podráždenej pokožky.

Nájdete ich v upokojujúcich ovsených kúpeľoch či v pleťových maskách proti akné.

Bio Aloe vera je odpradávna známa ako prospešná bylina. Najčastejšie sa z tejto púštnej rastliny v prírodnej kozmetike používa gél z ich dužinatých listov. Výťažky z Bio Aloe vera majú vďaka vysokému obsahu vitamínov, minerálov a kyseliny salicylovej upokojujúce a hydratačné účinky.  Triethylester kyseliny citrónovej je prírodná zlúčenina, ktorý zabraňuje rozkladu baktérií obsiahnutých v pote. Tým minimalizuje tvorbu nežiaduceho zápachu. Má tiež vysoké antioxidačné účinky.

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty: VEGAN • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu. NATRUE • Svetovo uznávaný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že pri výrobe boli použité len látky prírodného pôvodu či v bio kvalite. Organic • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej výroby.

Krajina pôvodu: Nemecko

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie