Výrobca: Liptavia
Kód produktu: 8586021410582
Dostupnosť: Vypredané
15.99€

Tonikum, pleťová či tonizačná voda.


  • Všetky označujú jeden produkt, bez ktorého sa nezaobíde žiadne ošetrenie pleti. Tonizácia je druhým krokom starostlivosti o pleť. Uzatvára póry a vyrovnáva pH pokožky. Potrebuje ho každý typ pleti. Aj zrelá a suchá.
  • PRIRODZENÉ DOČISTENIE PLETI S VÝNIMOČNÝM TONIKOM Rozmaznajte svoju pokožku 100% prírodnými ingredienciami v tomto pleťovom toniku. Ako balzam na dušu bude na ňu pôsobiť lipový a rumančekový hydrolát, kvet muškátu a výťažky z čučoriedok. Lipa a rumanček majú na suchú pleť upokojujúci účinok a vyrovnávajú jej farebný tón. Proti známkam starnutia pleti bojujú svojimi antioxidačnými a hydratačnými vlastnosťami. Rumanček šetrne čistí póry a lipa redukuje vrásky. Čučoriedky majú silný regeneračný účinok, dodávajú pleti energiu a zlepšujú jej prekrvenie. Sú nositeľkami vitamínov A, B2 a C a kyseliny listovej, dôležitej pre zdravie a vitalitu pokožky.
  • Do pleťovej kozmetiky sa často pridáva aj muškát. My sme po ňom siahli pre jeho zjemňujúce a dezinfekčné účinky. Vďaka prírodnému zloženiu je vhodné aj na citlivú a problematickú pleť, rovnako pre vegánov.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie