Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 60784
Dostupnosť: Skladom
29.99€

OPUNCIOVÝ OLEJ V argánový olej BIO Panenský, za studena lisovaný BIO olej Bez konzervačných látok

  • Opunciový olej je považovaný za najdrahšie a najluxusnejšie olej sveta. Olej lisovaný z malých semienok plodov opuncie je unikátny svojimi účinkami pre zrelú pleť. Tento nesmierne vzácny olej je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny a minerály.
  • Výnimočné vlastnosti pokožku vypínať, zjemňovať, vyhladzovať a vyživovať dali Opunciovému oleji právo používať titul prírodný botox. Okrem hydratačného a regeneračného efektu sa olej používa na kruhy pod očami, sťahovanie pórov a upokojenie pokožky.
  • Prírodná BIO kozmetika certifikovaná spoločnosťou NaTrue Vám garantuje olej s nulovým obsahom parfumov, konzervantov, farbív, ropných produktov a iných syntetických alebo geneticky modifikovaných surovín. Zber surovín prebieha maximálne šetrným spôsobom s ohľadom na druhovú špecifickosť.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Pri nižších teplotách môže v oleji vznikať sediment nenasýtených mastných kyselín, ktorý nie je na závadu, ale je naopak zárukou kvality studeného lisu. Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku lieku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Krajina pôvodu: Česká republika 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie