Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 798
Dostupnosť: Skladom
11.99€

NUTRITIVE OIL - NATURE TREASURE CARE - BIOVITALITY®

  • Zmes luxusných olejov určených na výživu pleti. Olej dodá pleti potrebné stavebné látky. V zmesi je použitý makadamiový, avokádový, pistáciový olej, olej z hroznových jadier, konopný a šípkový olej.
  • Olej navracia pleti mladistvosť, elastickosť a jas.hodné použiť pre pleť, ktorá v dôsledku stresu, slniečka alebo nedostatočnej výživy nie je v optimálnej kondícii. Zmes pôsobí na pleť silno antioxidačne. Použitie: zmes luxusných olejov sa odporúča na poškodenú a presušenú pleť. Pre normálnu a zmiešanú pleť používajte pravidelne jedenkrát týždenne formou pleťovej masky.
  • Aplikujte vždy na dôkladne vyčistenú pleť. Vhodné je zmes používať denne v druhej polovici tehotenstva, kedy dochádza k deficitu vitamínov, stopových prvkov a nenasýtených mastných kyselín. V tomto období odporúčame aplikovať ako na pleť, tak na extrémne namáhanú pokožku v oblasti bruška.
Uchovajte pri izbovej teplote. Nevystavujte priamemu slnku. Používajte v súlade s návodom na použitie. Skladujte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti do troch rokov. 2,9 FL. OZ Dermatologicky testované. Originálna receptúra. Prípravok nebol testovaný na zvieratách. Parfumované výťažky z rastlín.

Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie