Výrobca: Liptavia
Kód produktu: 8586021410360
Dostupnosť: Vypredané
13.99€

Milujeme séra. Sú vítaným životabudičom pre všetky typy pleti. Jedno nabité vitamínmi a výživnými látkami nájdeš aj v rade Prameň pokušenia.


  • SÉRUM - ZÁZRAK VO FĽAŠTIČKE INŠPIROVANÝ LIPTOVSKOU PRÍRODOU Pleťové séra majú oproti krémom jednu veľkú výhodu. Ich účinok je vidieť okamžite. Toto sérum sme vytvorili špeciálne pre potreby suchej pleti, ktorú na počkanie rozžiari a dodá jej energiu.
  • Výsledkom dvojročného bádania je kombinácia vzácnych a vysokokvalitných olejov, ktoré budú tvoju pleť hýčkať od prvého dňa. Jojobový, hroznový, frakcionovaný kokosový a slnečnicový olej sú ako stvorené na hĺbkové vyživenie suchej pleti, jej dokonalé zhydratovanie, vyčistenie a zjemnenie. Mladú pleť pomáhajú zachovať pevnú a pružnú.
  • Čučoriedky sa nám do séra dostali vďaka vysokému množstvu vitamínu C, kyseliny listovej, zinku, draslíka, železa, vápnika a ďalších látok prospešných pre krásu a zdravie pokožky. Kvety fialky okrem toho, že pleť skvele hydratujú, pôsobia na ňu upokojujúco a chladivo. Suchej pleti slúžia aj ako antioxidant ochraňujúci ju pred škodlivinami z okolia. Keďže suchá pleť je náchylnejšia na výskyt vrások, pridali sme aj skvalén rastlinného pôvodu. Ten v pleti účinne uzamyká vlhkosť a zvyšuje jej pružnosť.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie