Výrobca: Liptavia
Kód produktu: 8586021410643
Dostupnosť: Vypredané
8.89€

Drobné plody šípovej ruže skrývajú viac, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

  • Objavte s nami tajomstvo krásnej a zdravej pleti ukryté šípkach. 100% PRÍRODNÝ OLEJ ZO ŠÍPOK Radí sa medzi všestranné oleje, ktoré sú pre ľudské telo prospešné zvonka aj zvnútra. Jeho potenciál sme sa naučili využívať naplno a dnes ho nielen pijeme, ale pridávame aj do ošetrujúcej kozmetiky.
  • Zloženie oleja je výnimočné pre množstvo vitamínov (A, B, E, C a K), prvkov ako draslík, železo, vápnik, horčík či nenasýtené mastné kyseliny a karotenoidy. Mimoriadny úspech majú preto šípky hlavne v pleťovej kozmetike. Pokožku hydratujú, omladzujú, chránia, vyživujú a spevňujú. Sú skvelým prostriedkom proti vráskam, stareckým i pigmentovým škvrnám.
  • Unavenej a mdlej pleti dodajú stratený jas a žiarivosť. Z oleja vyrábaného lisovaním za studena sa vyrábajú omladzujúce séra, regeneračné krémy, balzamy na pery a mnoho ďalších voňavých produktov. Príjemná je však aj masáž priamo s olejom. Doprajte ju svojej pleti a odvďačí sa vám pevnosťou, jemnosťou a mladistvým vzhľadom. Olej je vhodný na každý typ pleti a pre všetky vekové kategórie. Výnimočne dobre pôsobí na zrelú pleť, ktorá najviac ocení výživu, ktorú poskytuje.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie