Výrobca: Liptavia
Kód produktu: 8586021410605
Dostupnosť: Skladom
15.99€

Prírodný Slovenský krém na akné Liptavia

Slovo akné nechceme ani počuť, nie ešte ho vidieť na svojej pleti. Nanešťastie, dnes už nie je typické len pre mladú pleť. Čoraz častejšie ním trpí aj pleť dávno dospelá. Väčšinu faktorov, ktoré ho spôsobujú, žiaľ, neovplyvníme. Vieme s ním však zabojovať s pomocou vhodnej kozmetiky.

Už je to nejaký čas, čo ste oslávili tridsiatku a stále na pleti pozorujete známky akné? Je načase dať mu definitívne zbohom. Stavte na silu prírody a spoľahnite sa na špeciálnu starostlivosť o problematickú pokožku.

  • Krém na akné Termálny prameň obsahuje účinný mix vitamínov, dôležitých látok a k tomu navrch výťažky zo známeho rumančeka a nechtíka.
  • Zinok sa radí medzi minerály, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie vlasov, nechtov, ale i pleti. Jeho nedostatok sa prejavuje zhoršením stavu pokožky a neutíchajúcim výskytom zápalových procesov na nej.
  • Niacín, čiže vitamín B3, má silný protizápalový a detoxikačný efekt. Na aknóznu pleť je preto skvelým riešením. Dokáže zjednotiť farebný tón pleti, omladzuje ju a napomáha vyhladzovať jemné vrásky.
  • Vitamín E, nazývaný aj hlavným vitamínom krásy, pleť upokojuje, hydratuje, chráni pred negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia, vyhladzuje a zjemňuje.
  • Rumanček sme v tomto kréme tiež nepoužili náhodou. Okrem známych liečivých účinkov sa pre aknóznu pleť hodí, lebo zabraňuje tvorbe jaziev a zosvetľuje.
  • Nechtík lekársky si nás získal svojimi sťahujúcimi a protizápalovými účinkami. Podporuje prekrvenie pokožky a urýchľuje regeneračné procesy pri hojení.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie