Výrobca: Liptavia
Kód produktu: 8586021410735
Dostupnosť: Skladom
10.49€

Prírodný Slovenský SOS krém Liptavia

Aj pri tej najpoctivejšej starostlivosti sa občas stane, že sa na pleti objavia nepríjemnosti či drobné nedokonalosti. Aby vás nabudúce neprekvapili, majte v tajnej zásuvke prírodný SOS krém. Zachráni vás aj v poslednej chvíli.

Jeho zloženie nie je tajomstvom. Nasledujúce rastlinky a ich účinky na pleť poznali už naše prastaré mamy a mamy ich mám.

  • Slnečnicový olej má protizápalové účinky a chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Obsahuje vitamín E, ktorý ochraňuje pokožku pred vonkajšími vplyvmi, ako sú UV žiarenie, počasie a znečistenie.
  • Bambucké a kakaové maslo mimoriadne dobre hydratujú vysušenú pokožku. Dokážu zjemniť aj hlbšie jazvy. Majú protizápalové, hojivé a upokojujúce účinky.
  • Výťažky z aloe vera pôsobia na pleť upokojujúco a šetrne čistia póry.
  • Lipa a rumanček majú na pleť upokojujúci účinok a vyrovnávajú jej farebný tón. Svojimi antioxidačnými a hydratačnými vlastnosťami bojujú aj proti známkam starnutia pleti.
  • Kyselina hyalurónová je nášmu telu vlastná. Vekom sa však jej zásoby zmenšujú a musíme ich dopĺňať zvonka. V pleťových krémoch si výborne rozumie so skvalénom, ktorý, podobne ako ona, pleti zabezpečuje potrebnú hydratáciu, vypĺňa vrásky a omladzuje. Vysoký obsah vitamínu E pleťové bunky posilňuje, chráni a urýchľuje ich regeneráciu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie