Výrobca: Liptavia
Kód produktu: 8586021410322
Dostupnosť: Vypredané
18.99€

Prírodný Slovenský nočný krém Liptavia

Suchá pleť nemusí byť len problémom zrelej pleti. Potrápiť dokáže aj mladú a sviežu. Jediným riešením, ako jej uľaviť, je zabezpečiť jej dostatočnú výživu vo dne aj v noci.

Kým denný krém tvoju pleť chráni, nočný jej dodáva potrebnú výživu. Vzácne zloženie tohto nočného krému udrží tvoju pleť v tej najlepšej kondícii a spomalí jej starnutie. Kým ty o krásnej pokožke snívaš, on pracuje na tom, aby si ju dostala. Jeho tajomstvo tkvie v čisto prírodnom zložení.

  • Ako základnú zložku sme si vybrali hroznový olej, ktorý vďaka svojej ľahkej konzistencii rýchlo preniká do hĺbky pokožky a vyživuje ju. Obsahuje množstvo vitamínu E, ktorý udržiava v pleti vlahu a zabraňuje odbúravaniu kolagénu. Tak zachováva jej mladistvý vzhľad, zdravie a vitalitu.
  • Pre príjemnú medovú vôňu a regeneračné účinky sme si zamilovali lipu. Jej výťažky pôsobia na pleť ako ošetrujúci balzam. Pleť nielenže upokojuje, ale jej aj poskytuje ochranu pred vonkajšími nečistotami a odďaľuje prvé vrásky.
  • Na suchú pleť má blahodarné účinky aj drobná fialka. Pôsobí antioxidačne, upokojuje podráždenú pleť a zmierňuje svrbenie. Páči sa nám, že obsahuje veľa
    vitamínu C.

Všetky produkty vyrábame s láskou ručne tak, aby boli vhodné aj pre vegánov.

V súlade s prírodou ich balíme do recyklovateľných obalov.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie