Výrobca: Liptavia
Kód produktu: 8586021410308
Dostupnosť: Skladom
18.99€

Prírodný Slovenský denný krém Liptavia

Aj mladá pleť môže byť suchá. Najlepší spôsob, ako ju mať pod kontrolou, je pravidelné hydratovanie s pomocou krému. Náš denný krém Prameň pokušenia ťa presvedčí, že prírodná kozmetika je to pravé aj pre teba.

Suchá pleť, viac ako ktorákoľvek iná, potrebuje každý deň dokonale zhydratovať a vyživiť. Do pleťového krému Prameň pokušenia sme preto vybrali len tie najpestujúcejšie zložky z Liptova. Suchej pleti dodajú dostatočnú vlahu, zbavia ju pnutia a zároveň udržia jej mladistvý tón čo najdlhšie.

  • Hroznový olej je známy svojimi zjemňujúcimi a ochrannými vlastnosťami. Vďaka vysokému obsahu vitamínu E sa môžeš spoľahnúť na jeho antioxidačné a regeneračné účinky. Tvojej pleti tiež pomôže zadržať vodu, takú potrebnú pre jej krásu a zdravé fungovanie.
  • Orgován, ako zásobáreň vitamínov skupiny A, C, E, B, D, a K, dokáže skvele vyživiť a zvláčniť pokožku, ktorú zanecháva hladkú a pevnú.
  • Nevynechali sme ani výťažky z ruže, ktoré sú v starostlivosti o suchú a citlivú pleť legendárne. Efektívne pleť upokojujú, hydratujú a zjemňujú.

Všetky sú vyrábané s láskou ručne a v súlade s prírodou balené do recyklovateľných obalov.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie