Výrobca: Liptavia
Kód produktu: 8586021410520
Dostupnosť: Skladom
18.99€

Prírodný, nočný krém Liptavia

Na starostlivosť o pleť nesmieme zabúdať ani v noci. Platí to najmä pre suchú pleť. Vyživte tú svoju nočným krémom z radu Plameň vášne. Jeho jedinečné zloženie vás presvedčí, že aj zrelá pleť sa môže cítiť mlado a sviežo.

Vaša pleť sa najlepšie regeneruje, kým spíte. Pomôžte jej tou správnou kozmetikou a zobuďte sa do nového rána s vypnutou a žiarivou pleťou. Skúste to s týmto nočným krémom.

  • V jeho základe nájdete hroznový olej, ktorý predchádza predčasnému starnutiu pleti tým, že v nej účinne udržiava vlhkosť. Vysoký obsah vitamínu E pleťové bunky posilňuje, chráni a urýchľuje ich regeneráciu. Vďaka svojmu nemastnému zloženiu olej neupcháva póry a ľahko sa vstrebáva.
  • Koenzým Q10 je ľudskému telu vlastný. Obľúbenou zložkou krémov je pre svoje antioxidačné vlastnosti, ktoré pleti zabezpečujú ochranu pred škodlivinami z vonkajšieho prostredia, a silné vyživujúce a regeneračné účinky.
  • Skvalén sa suchej pleti zíde ako soľ. Jeho najdôležitejšou úlohou je totiž hydratovať. Strate vlhkosti zabraňuje tým, že v bunkách vytvára akúsi bariéru a uzatvára póry.
  • Šípová ruža, muškát a orgován zrelej pleti dodajú žiarivosť a vitalitu. Pôsobia upokojujúco a výborne vyživujú a hydratujú aj citlivú pleť.

Všetky produkty vyrábame s láskou ručne tak, aby boli vhodné aj pre vegánov.

V súlade s prírodou ich balíme do recyklovateľných obalov.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie