Výrobca: Ecodenta
Kód produktu: 4770001000823
Dostupnosť: Vypredané
9.99€

Čierna bieliaca zubná pasta s čirnym uhlím a Teavigom™ 100 ml 

  • Čierna zubná pasta Ecodenta je vaším najlepším pomocníkom, ak túžite po žiarivo bielom úsmeve. Firma Ecodenta vo svojich výrobkoch spája tradičné prírodné látky s najnovšími vedeckými poznatkami, čím vznikajú jedinečne efektívne zubné pasty pre každého. Táto inovatívna zubná pasta má výnimočné bieliace účinky vďaka obsahu čierneho uhlia, samozrejme sa ale postará aj o zdravie vašej ústnej dutiny - zaistí zuby bez kazov aj svieži dych. Kľúčové vlastnosti pasty Ecodenta Extra Black whitening Výnimočný bieliaci účinok Zubná pasta s obsahom čierneho uhlia Odstraňuje zubný tlak Vysoký obsah prírodných látok Osviežuje ústnu dutinu Ecodenta poskytuje komplexnú starostlivosť
  • Obnovuje zubnú sklovinu Prírodné látky pre zdravé zuby V tejto zubnej paste nenájdete žiadne škodlivé abrazívne alebo penivé prísady, naopak obsahuje kvalitné prírodné suroviny, ktoré vám zaistia tú najlepšiu starostlivosť. Aktívnou látkou v tejto paste je predovšetkým čierne uhlie, ktoré sa pre svoje bieliace účinky používa v ústnej hygiene už celé stáročia.
  • Ďalšou podstatnou zložkou je potom látka Teavigo - extrakt zo zeleného čaju, ktorý poskytne komplexnú starostlivosť pre zdravú ústnu dutinu, pretože zabraňuje vzniku zubného kameňa, pôsobí antibakteriálne a zaistí svieži dych.  Extra bieliaca čierna ústna voda Čierna ústna voda je vhodná do každej kúpelne! Neobvyklé zloženie na báze dubového uhlia, minerálnych solí a oleja z mäty piepornej sa vyznačuje bieliacim účinkom, zabezpečuje dlhotrvajúci pocit sviežosti a bráni tvorbe zubného kazu. Ústna voda má praktický obal - krytka slúži ako praktický dávkovač. Obsahuje fluorid sodný (1136ppmF-). Mätový olej poskytuje dlhotrvajúci pocit sviežosti a jemne bieli zuby.  Minerálne soli posilňujú sklovinu, bránia vzniku zubného kazu a chránia zuby.  Drevené uhlie má bieliace účinky na zuby, pomáha zbaviť sa každodenných usadenín na zuboch. Je jemné, nepoškodzuje sklovinu.
Spôsob použitia:  Pred použitím dobre pretraste, aby sa ústna voda stala čiernou! Vyplachujte ústa 2 minúty a potom vypľuňte. Po použití ústnej vody vypláchnite ústa vodou. Používajte po čistení zubov alebo po jedle. Neprehĺtajte.

Krajina pôvodu: Litva 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie