Výrobca: EatGreen
Kód produktu: 1127
Dostupnosť: Skladom
3.49€

Palmová miska v tvare loďky

Krásne spestrenie domácnosti, opekačiek, grilovačiek, reštaurácií. Palmová miska ozvláštni pôžitok z jedla. Zaujme svojou štruktúrou, farbami, pevnosťou. Na grilovačkách budú tieto taniere za hviezdu. Podávate exotické jedlo v reštaurácii? Tieto taniere to posunú na nový level.  Tvrdosťou sú podobné drevu. Veľmi dobre izolujú teplo z horúcich pokrmov a polievok do 100°C. Dajú sa použiť na ohrev v rúre do 200°C, poprípade v mikrovlnke do 2 minút. Neboja sa ani chladu a mrazu ,sú 100% prírodné a rozložiteľné. (DIN EN 13432).

Miska bola vyrobená z opadaných palmových listov Palmy arekovej (Areca Catechu) z ekologicky udržateľného poľnohospodárstva.

Ručne zbierané listy sa čistia v čistej vode. Následne sa lisujú pod teplom a tlakom do požadovaného tvaru. Už len smelo naaranžovať jedlo pre blízkych a hostina môže začať. Znečistené tanieriky pokojne rozlámte do kompostu, pri ideálnych podmienkach sa prirodzene rozložia do 2 mesiacov. Palmové taniere sú vďaka zapekaniu do formy prirodzene hygienické a nezávadné.

Testované a certifikované boli v laboratóriu VTT Technical Research Center vo Fínsku. Spĺňajú všetky požiadavky podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami.

Bez chemikálií, impregnácií, lepidiel a iných toxických látok, ktoré by mohli ublížiť živému organizmu.

Ďalšie informácie: Materiál list palmy arekovej (areca catecha).

Rozmer: 23 x 23 cm.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie