Výrobca: EatGreen
Kód produktu: 5888
Dostupnosť: Vypredané
5.49€

Čo je to lufa? Lufa je rastlinka, ktorá rastie po celý rok, s krásnymi žltými kvetmi, zaguľatenými listami a zelenými plodmi, ktoré vyzerajú ako uhorky.

  • Najznámejším druhom je Lufa valcovitá (Luffa aegyptiaca alebo Luffa cylindrica), ktorej sušené plody sa používajú na výrobu prírodnej hubky do kúpeľne či kuchyne. Vďaka 100 % prírodnému pôvodu je môžete bez problémov kompostovať aj v domácich kompostéroch.
  • Využitie lufy Z celej lufy si môžete vytvoriť menšie špongie, ktoré využijete všade, kde ste potrebovali starú plastovú špongiu. Perfektne slúži v kuchyni, kúpeľni alebo pri čistení ostatných povrchov.
  • Tak ako aj plastová špongia, tak aj lufa má dva typy čistiacej plochy. Jemnejšia vonkajšia a vnútorná drsnejšia plocha na odolnejšiu špinu. Jej špeciálne využitie nájdete aj pri očiste pokožky. Raz za čas si jemnými krúživými pohybmi môžete očistiť pokožku od odumretých buniek.
  • Získate tak čistú a hebkú pokožku a zároveň ju príjemne prekrvíte. Po takomto čistení je dobré telo opláchnuť studenou alebo aspoň vlažnou vodou, aby sa uzavreli póry a podporilo prekrvenie. Uvidíte ako sviežo sa budete cítiť :).
  • Nepoužívajte lufu na podráždenú alebo poškodenú pokožku. Starostlivosť o lufu Po každom použití lufu poriadne prepláchnite a nechajte ju odkvapkať a vysušiť na vzdušnom mieste. Raz za čas ju môžete dezinfikovať napríklad aj CHISTEE čistiacim prostriedkom. 
  • Vďaka tejto starostlivosti vám jedna špongia bude slúžiť mesiace. Ďalšie informácie: Rozmer > 50 cm Priemer > 6 cm 100 % prírodná 100 % kompostovateľná
Krajina pôvodu  Grécko

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie