Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 257
Dostupnosť: Skladom
12.69€

Ylang - ylang - 100% silica Silica so značným antidepresívnym a upokojujúcim účinkom. Ylang pôsobí celkovo afrodiziakálne. Má sedatívne účinky a používa sa pri nespavosti.

  • Čistí a zjemňuje pleť, má mierne protizápalové účinky, pôsobí proti kŕčom a odstraňuje bolesť rôzneho pôvodu. Upokojuje dýchanie, znižuje krvný tlak. Z dôvodu značnej účinnosti tejto silice nepoužívajte ju vo veľkom množstve au detí radšej vôbec nie. Liečba vôní má bohatú a dlhodobú tradíciu. Čuch je prvý zo zmyslov, ktoré človek po narodení používa na zoznámenie s okolitým prostredím.
  • Vôňa v nás spúšťa celú radu emocionálnych reakcií. Odtlačok vôní sa ukladá do pamäte pevnejšie než tvar alebo názov rastliny. Využitie silíc v aromaterapii k zmierneniu ťažkostí, nie však k liečbe závažných chorôb.
  • Olej je možné používať na inhaláciu, do kúpeľa, pri masáži, do aromalampy.
Nikdy olej nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku. Použitie: - frigidita, impotencia - nespavosť - depresia, stres - znižuje krvný tlak Dávkovanie: Aplikujte pár kvapiek do aromalámp, priamo do kúpeľa alebo do masážnej emulzie. Nikdy olej nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku. Z dôvodu značnej účinnosti tejto silice nepoužívajte ju vo veľkom množstve au detí radšej vôbec nie.

Vyrobené: Česká republika Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie