Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 258
Dostupnosť: Skladom
8.49€

Rozmarín - 100% silica Silica silno stimuluje pri únave, podporuje koncentráciu a posilňuje pamäť. Zlepšuje krvný obeh a znižuje pocit chladu v končatinách.


  • Odporúča sa k celkovej relaxácii, je preto vhodný pridávať do kúpeľa i do masážnych kompozícií. Znižuje bolesť pri reumatizme a dne. Historicky je rozmarín odporúčaný pri problémoch s otehotnením. Liečba vôní má bohatú a dlhodobú tradíciu. Čuch je prvý zo zmyslov, ktoré človek po narodení používa na zoznámenie s okolitým prostredím.
  • Vôňa v nás spúšťa celú radu emocionálnych reakcií. Odtlačok vôní sa ukladá do pamäte pevnejšie než tvar alebo názov rastliny. Využitie silíc v aromaterapii k zmierneniu ťažkostí, nie však k liečbe závažných chorôb. Olej je možné používať na inhaláciu, kúpeli, masáži, do aromalampy. Nikdy olej nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku.
Použitie: - zažívacie problémy - únava, vyčerpanie - pocit chladu v končatinách - reumatizmus, dna - pomoc pri otehotnení - prevencia nádorových ochorení Dávkovanie: Aplikujte pár kvapiek do aromalámp, priamo do kúpeľa alebo do masážnej emulzie. Nikdy olej nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku. Rozmarín má pomerne razantné pôsobenie, preto nepoužívať u detí a v tehotenstve.

Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie