Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 251
Dostupnosť: Skladom
6.49€

Charakteristika Lavandula Angustifolia tíši bolesti hlavy pri migrénach. S úspechom sa využíva pri nespavosti.

  • Urýchľuje hojenie kožných buniek pri popáleninách a drobných poraneniach. Kožu dezinfikuje a regeneruje. Odpudzuje hmyz. V kúpeli odstraňuje psychickú aj fyzickú únavu. Používajte pri svalových a reumatických ťažkostiach.
  • Liečba vôní má bohatú a dlhodobú tradíciu. Čuch je prvý zo zmyslov, ktoré človek po narodení používa na zoznámenie s okolitým prostredím. Vôňa v nás spúšťa celú radu emocionálnych reakcií. Odtlačok vôní sa ukladá do pamäte pevnejšie než tvar alebo názov rastliny. Využitie silíc v aromaterapii k zmierneniu ťažkostí, nie však k liečbe závažných chorôb.
  • Olej je možné používať na inhaláciu, kúpeli, masáži, do aromalampy. Nikdy olej nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku. Použitie: - bolesť hlavy, migrény - nespavosť - spáleniny, drobné poranenia - odpudzuje hmyz - odstraňuje psychickú aj fyzickú únavu. - svalová únava - reumatizmus
Odporúčané dávkovanie Aplikujte pár kvapiek do aromalámp, priamo do kúpeľa alebo do masážnej emulzie. TIP! Vyskúšajte u nepokojných alebo zle zaspávajúcich detí nakvapkať 2-3 kvapky priamo do ich izby. Nikdy olej nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku. Skladovanie Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote.

Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie