Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 252
Dostupnosť: Skladom
7.29€

Charakteristika Grapefruit má značné antidepresívne účinky. Je to psychostimulanty pri nervozite a bolestiach hlavy.

  • Podporuje schopnosť sústrediť sa, posilňuje koncentráciu a vôľu. Zvyšuje imunitu, stimuluje krvný obeh a upravuje nízky krvný tlak. Tlmí prejavy pri respiračných problémoch a prechladnutia. Nepoužívajte pred následným opaľovaním.
  • Liečba vôní má bohatú a dlhodobú tradíciu. Čuch je prvý zo zmyslov, ktoré človek po narodení používa na zoznámenie s okolitým prostredím. Vôňa v nás spúšťa celú radu emocionálnych reakcií. Odtlačok vôní sa ukladá do pamäte pevnejšie než tvar alebo názov rastliny. Využitie silíc v aromaterapii k zmierneniu ťažkostí, nie však k liečbe závažných chorôb.
  • Olej je možné používať na inhaláciu, kúpeli, masáži, do aromalampy. Nikdy olej nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku. Použitie: - bolesť hlavy, nervozita - depresia, stres - pomáha sústrediť sa - posilňuje koncentráciu a vôľu - zvyšuje imunitu - upravuje nízky krvný tlak - respiračné problémy, prechladnutie
Odporúčané dávkovanie Aplikujte pár kvapiek do aromalámp, priamo do kúpeľa alebo do masážnej emulzie.Nikdy olej nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku. Nepoužívajte pred následným opaľovaním. Skladovanie Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Krajina pôvodu: Česká republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie