Výrobca: TOPVET
Kód produktu: 253
Dostupnosť: Skladom
6.29€

Bergamot - 100% silica Silica sa najčastejšie používa pri ochoreniach horných dýchacích ciest.

Uvoľňuje dýchacie cesty, uľahčuje dýchanie a mierni kašeľ. Mierni bolesť a znižuje horúčku. Tlmí prejavy stresu a zlepšuje psychickú pohodu. Často sa odporúča aj na predmenštruačné ťažkosti.

  • Príjemná aróma je častou súčasťou parfumových zložiek. Aróma silice pohlcuje cigaretový dym. Liečba vôní má bohatú a dlhodobú tradíciu. Čuch je prvý zo zmyslov, ktoré človek po narodení používa na zoznámenie s okolitým prostredím.
  • Vôňa v nás spúšťa celú radu emocionálnych reakcií. Odtlačok vôní sa ukladá do pamäte pevnejšie než tvar alebo názov rastliny. Využitie silíc v aromaterapii k zmierneniu ťažkostí, nie však k liečbe závažných chorôb.
Olej je možné používať na inhaláciu, kúpeli, masáži, do aromalampy. Nikdy olej nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku.

Použitie: - depresia - smútok, zlosť - psychická a fyzická únava - horúčka, bolesť hrdla, bronchitída - zlé trávenie - pohlcuje cigaretový dym - opary, kožné vredovitosť

Dávkovanie: Aplikujte pár kvapiek do aromalámp, priamo do kúpeľa alebo do masážnej emulzie. Nikdy olej nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku. Nepoužívajte pred následným opaľovaním.  

Krajina pôvodu: Česká Republika

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie