Výrobca: Lavera
Kód produktu: 111070
Dostupnosť: Skladom
6.49€

Guľôčkový dezodorant lavera Vám poskytne až 48hodinový pocit sviežosti.

  • Obsiahnuté prírodné minerály redukujú potenie a jeho nežiaduce prejavy. Šetrné zloženie neobsahuje alumíniové soli a nezanecháva na oblečení akékoľvek farby.
  • Výťažky z Bio Moringy regenerujú drobné podráždenie napríklad po holení a starajú sa o citlivú pokožku podpazušia. Obal je z 96 % vyrobený z recyklovaného materiálu, receptúra deodorantu je 100% organická a neznečisťuje odpadové vody.  
Účinné látky: Zo zrelých plodov Bio Moringy sa lisovaním získava olej známy pre použitie ako v kozmetike, tak aj v kuchyni.

Obsahuje veľké množstvo vitamínov, minerálov a antioxidantov a má bohaté regeneračné schopnosti. Je vhodný v starostlivosti o citlivú a alergickú pleť alebo suché a rozštiepené vlasy.

Listy Moringy obsahujú vitamín C, betakarotén, vápnik, draslík a antioxidanty a používajú sa ako prírodné liečivá. Kvety majú povzbudzujúce účinky.  Triethylester kyseliny citrónovej je prírodná zlúčenina, ktorý zabraňuje rozkladu baktérií obsiahnutých v pote. Tým minimalizuje tvorbu nežiaduceho zápachu. Má tiež vysoké antioxidačné účinky.  

Kvalitu tohto produktu zaručujú certifikáty: VEGAN • Produkty neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu. NATRUE • Svetovo uznávaný certifikát prírodnej kozmetiky garantuje, že pri výrobe boli použité len látky prírodného pôvodu či v bio kvalite. Organic • Rastlinné zložky produktov pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a z vlastnej výroby.

Krajina pôvodu: EÚ

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie